למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם

מבצעי חודש יולי של סלבריטי קרוזס

הזמינו עכשיו את אחת ההפלגות של סלבריטי קרוזס, ותרוויחו בגדול ! עד 40% הנחה לכל האורחים בחדר וגם עד $200 הנחה נוספת לחדר וגם עד $400 הנחה נוספת בהפלגות מבחרות באיים הקאריביים

 

תנאי המבצע המלאים :

תנאי הנחה עד 40%

מבצע הנחה של עד 40% ממחיר ההפלגה (להלן "ההצעה") תקף עבור כל האורחים בחדר, בהפלגות נבחרות של סלבריטי קרוזס. ההצעה תקפה להזמנות בודדים חדשות, שיבוצעו ויאושרו בתאריכים 7.7.2023 עד 2.8.2023 (להלן "תקופת ההצעה"), להפלגות נבחרות היוצאות בתאריכים 8.7.2023 עד 30.4.2025 (להלן "תקופת ההפלגות"), לא כולל הפלגות באיי הגלפגוס והפלגות המשלבות טיולים יבשתיים (Cruisetours) באלסקה.

ההצעה תקפה להזמנות בודדים חדשות, שיבוצעו ויאושרו בתקופת המבצע. ניתן להעביר את הזמנות הבודדים האלו לתוך קבוצות קיימות. ההצעה אינה ניתנת להעברה ותקפה רק עבור הפלגות היוצאות בתקופת ההפלגות. עבור תוספות או שירותים, הכוללים בין היתר, תשר, טיסות, מלונות, העברות, רכישות לפני ההפלגה או במהלכה – לא תינתן הנחה במסגרת הצעה זו. ניתן לשלב את ההצעה עם מחיר הפלגה בלבד (No Perks), מחירי תשר בלבד, מחיר All Included ומחירי The Retreat. לחדרים בתפוסת יחיד תינתן הנחה בתוספת התשלום ליחיד. 

לא ניתן לשלב את ההצעה עם התעריפים הבאים: מחיר נטו, מחירי אינטרליין או מחירי עובדים. הצעה זו תקפה להזמנות עם מקדמה ללא החזר (עם קוד NRD), המחירים כפופים לזמינות, ביטולים, או שינויים בכל עת. שינויים בהזמנה לאחר אישורה, עלולים להוביל לאובדן ההטבות. ההנחה של עד 40% מחובת על בסיס המחיר של האורח הראשון בחדר בתקופת המבצע. בתעריפים עם מקדמה סטנדרטית (עם החזר), תינתן הנחה של עד 30% לכל האורחים בחדר. ההנחה של עד 30% מחובת על בסיס המחיר של האורח הראשון בחדר בתקופת המבצע.

ההצעה אינה תקפה לקבוצות, הפלגות צ′;רטר, או קבוצות תחת חוזה. ההצעה אינה ניתנת להעברה, ותקפה רק עבור תקופת ההפלגות. כל שינוי בהזמנה לאחר אישורה, עלול גרום לאובדן ההטבות. לא ניתן לשלב את ההטבות עם מחירי נטו, מחירי קבוצות נטו, מחירי אינטרליין, הפלגות פרס, הטבות קזינו או מחירי עובדים. החברה רשאית לשנות או להפסיק את המבצע, לפי שיקול דעתה הבלעדי, בהתאם לזמינות.

תנאי הנחה נוספת לחדר

בנוסף להנחה של עד 40% לכל אורח בחדר, הזמנות שיבוצעו ויאושרו בתקופת המבצע ויעמדו בכל התנאים שלעיל, יקבלו הנחה נוספת במחיר ההפלגה, כדלהלן :

  • $100 הנחה נוספת - לחדר פנימי או לחדר עם חלון
  • $200 הנחה נוספת - לחדר עם מרפסת או לקטגוריית חדרים גבוהה יותר

תנאי מבצע עד $400 לחדר הנחה נוספת להפלגות נבחרות באיים הקאריביים

מבצע הנחה נוספת להפלגות באיים הקאריביים של עד $400 לחדר ממחיר ההפלגה (להלן "ההצעה") תקף עבור כל הפלגות נבחרות של סלבריטי קרוזס באיים הקאריביים, בנות 5 לילות ומעלה. ההצעה תקפה להזמנות בודדים חדשות, שיבוצעו ויאושרו בתאריכים 13.7.2023 עד 2.8.2023 (להלן "תקופת ההצעה"), להפלגות נבחרות היוצאות בתאריכים 2.11.2023 עד 30.4.2024 (להלן "תקופת ההפלגות"), לכל סוגי החדרים: פנימי, חלון, מרפסת, קונסיירג′;, AquaClass® וסוויטות במתחם The Retreat. הזמנות העומדות בתנאי המבצע ייהנו מההנחה שלהלן, המבוססת על כמות האורחים החולקים את החדר (עד שני האורחים הראשונים), ומשתנה בהתאם לסוג החדר.

בהפלגות בנות 5-8 לילות -

חדרים פנימיים / חדרים עם חלון –

  • $100 לאדם (במחירי הפלגה בלבד No Perk)
  • $58 לאדם (במחירי תמיד כלול Always Included)

חדרים עם מרפסת / קונסיירג′; / AquaClass® / סוויטות The Retreat –

  • $150 לאדם (במחירי הפלגה בלבד No Perk)
  •  $87 לאדם (במחירי תמיד כלול Always Included)

בהפלגות בנות 9 לילות ומעלה –

חדרים פנימיים / חדרים עם חלון –

  • $150 לאדם (במחירי הפלגה בלבד No Perk)
  • $87 לאדם (במחירי תמיד כלול Always Included)

חדרים עם מרפסת / קונסיירג′; / AquaClass® / סוויטות The Retreat –

  • $200 לאדם (במחירי הפלגה בלבד No Perk)
  • $116 לאדם (במחירי תמיד כלול Always Included)

ההצעה אינה ניתנת להעברה ותקפה אך ורק להפלגות נבחרות באיים הקאריביים, היוצאות בתקופת המבצע. חדרים בתפוסת יחיד, העומדים בתנאי המבצע, יקבלו את אותה הנחה כמו חדרים בתפוסה זוגית. ההנחה תינתן רק במחיר ההפלגה, כל הוצאה אחרת או שירות אחר לרבות תשר, טיסות, מלונות, העברות, אינם נכללים במסגרת הצעה זו. ניתן לשלב את ההצעה עם מחיר הפלגה בלבד (No Perks), מחירי תשר בלבד, מחיר All Included ומחירי The Retreat. הצעה זו תקפה להזמנות עליהן תשלום מקדמה בתקופת המבצע. המחירים כפופים לזמינות, ביטולים, או שינויים בכל עת. שינויים בהזמנה לאחר אישורה, עלולים להוביל לאובדן ההטבות. לא ניתן לשלב את ההצעה עם התעריפים הבאים: מחיר נטו, מחירי אינטרליין או מחירי עובדים.

 

לפרטים נוספים