המרכז להפלגה בריאה

מוכנים להפליג?

מהחרטום ועד הירכתיים, חברת סלבריטי קרוזס נקטה בצעדים יוצאים מגדר הרגיל, בכדי שתוכלו להפליג בביטחון. ההפלגות מתקיימות עם תפוסת האורחים נמוכה, בכדי לפנות יותר מקום ליוקרה. ולאור ההנחיות של ה-CDC (המרכז למניעת מחלות של ארה"ב) כל צוות האונייה מחוסן וכך גם לפחות 95% מהאורחים.

חברת סלבריטי קרוזס משתפת פעולה עם יועצי בריאות ומדע בכדי לפתח ולעדכן את הפרוטוקולים , כאשר הבריאות והביטחון שלכם היא בראש סדר העדיפות, כך שתוכלו ליהנות מהחופשה בראש שקט.זהו אמנם עולם חדש, אבל חברת סלבריטי קרוזס תמשיך להעניק את אותו השירות האיכותי, כמו שתמיד עשתה.

פרוטוקולים להפלגה בריאה

ביעדים בהם הדרישות של הרשויות במדינה שונות מהפרוטוקול, הדרישות המקומיות יהיו ההנחיות שלפיהן חברת סלבריטי קרוזס תפעל. הפרוטוקולים מתעדכנים באופן שוטף, ככל שמידע חדש מתקבל. על האורחים לוודא את ההנחיות והדרישות העדכניות ביותר לפני היציאה להפלגה.

אנא וודאו גם מהן הדרישות של המדינה ממנה יוצאת ההפלגה וכן מהן הדרישות של סלבריטי קרוזס, היות וייתכן ויש הבדלים ביניהן. המידע מתעדכן באופן שוטף. כמו כן, האורחים יקבלו עדכונים על שינויים במצב באמצעות הודעות אי-מייל, ולכן יש לוודא, כי כתובת המייל שלכם מעודכנת בחשבון האורחים שלכם.

לצפייה בפרוטוקולים לפי מדינת המוצא של ההפלגה

לצפייה במכתב דרישת בדיקה לפני ההפלגה Celebrity Millennium

לצפייה במכתב דרישת בדיקה לפני ההפלגה Celebrity Edge

לצפייה במכתב דרישת בדיקה לפני ההפלגה Celebrity Equinox
בדיקות
לפני העלייה לאונייה, על כל האורחים להשלים את השאלון הרפואי וכן ילדים שאינם מחוסנים, יידרשו לבצע בדיקה ללא תשלום בטרמינל. במספר נמלי מוצא, ייתכן ותידרש בדיקה מכלל האורחים, ללא קשר לסטטוס ההתחסנות. בדיקה נוספת ללא תשלום, תתבצע על האונייה, אם היא נדרשת לצורך חזרה לנמל המוצא, או לצורך חזרה הביתה. יש להתעדכן לגבי ההנחיות והדרישות העדכניות ביותר לפני היציאה להפלגה.
חיסונים
כל ההפלגות מתקיימות עם צוות מחוסן במלואו וכן עם לפחות 95% מהאורחים מחוסנים. על כל האורחים מגיל 12 ומעלה להיות מחוסנים באופן מלא, כאשר עברו לפחות 14 ימים לאחר השלמת כל המנות הנדרשות לחיסון נגד COVID-19. לתשומת ליבכם: הוכחת ההתחסנות תהיה מתועדת למניעת זיופים. שימוש לא חוקי במסמכים רשמיים הינו עבירה והוא ידווח לגורמים הרשמיים.
אוויר נקי, מסונן ב-100%
מערכת HVAC לסינון אוויר מספקת אוויר נקי, מסונן ב-100% באופן שוטף לכל האזורים באונייה. אתם יכולים לנשום לרווחה בידיעה שהמערכת המתקדמת יוצרות שכבות הגנה, המונעים כמעט לחלוטין מהחלקיקים האירוסוליים לנוע בין האוזרים השונים באונייה.
בזמן שאתם על סיפון האונייה
ההפלגות מתקיימות עם תפוסת אורחים נמוכה, כך שיש יותר מקום – כלומר יותר יוקרה. הפרוטוקולים של סלבריטי קרוזס בנושאי הניקיון והחיטוי והמרכז הרפואי המשודרג קובעים סטנדרטים חדשים בתעשיית התיירות.
בזמן שאתם בחוף
ניתן לטייל באופן עצמאי, אלא אם יש הגבלות מקומיות. בזמן שהאונייה עוגנת הנמל היא כפופה להנחיות המקומיות. סיורי החוף של חברת השייט פועלים לפי אותם פרוטוקולים הננקטים על האונייה. רוב הסיורים הם באוויר הפתוח, כאשר האורחים מתבקשים להישאר יחד עם הקבוצה. האוטובוסים יהיו בתפוסה מופחתת ויעברו חיטוי באופן תדיר. תהיה אפשרות להזמין סיורים בקבוצות קטנות, לאורחים המעדיפים לטייל רק עם משפחתם, או עם השותפים שלהם להפלגה. חברת השייט עובדת בצמוד עם הרשויות המקומיות על מנת לפעול לפי ההנחיות של כל מדינה.
עזרה רפואית 24/7
המתקנים הרפואיים המתקדמים באוניות משודרגים יותר מאשר אי פעם, עם יותר רופאים ואחיות בכל אונייה וציוד משוכלל וחדיש. ובמקרה חשד להידבקות ב- COVID-19, האונייה כבר ערוכה לביצוע הערכות רפואיות, בדיקות מהירות, טיפול יותר קריטי וחזרה מהירה ובטוחה הביתה.

למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם