המרכז להפלגה בריאה

הגיע כבר הזמן, לא?

להתחבר חזרה לעולם וגם אחד לשני, באחת החופשות הבטוחות ביותר.

מהחרטום ועד הירכתיים, חברת סלבריטי קרוזס נקטה בצעדים יוצאי מגדר הרגיל, בכדי שתוכלו להפליג בביטחון. ההפלגות מתקיימות עם תפוסת אורחים נמוכה, בכדי לפנות יותר מקום ליוקרה. חברת סלבריטי קרוזס איתכם לאורך כל הדרך, ואף תדאג לכם לטיסה פרטית הביתה, במידה ויהיה צורך*

אמנם זה עולם חדש, אבל להעניק את אותו שירות ברמה עולמית, שסלבריטי קרוזס ידועה בו, זה עדיין בראש סדר העדיפויות, כדי שתוכלו ליהנות מהחופשה שלכם בראש שקט.

חשוב שתדעו.

כל הצוות והאורחים, שמורשים להתחסן, חייב להיות מחוסן באופן מלא על מנת להפליג עם סלבריטי קרוזס.

כל האורחים מגיל שנתיים ומעלה חייבים להציג תוצאה שלילית של בדיקת COVID-19 כתנאי לעלייה לאונייה.

פרוטוקולים להפלגה בריאה

ביעדים בהם הדרישות של הרשויות במדינה שונות מהפרוטוקול, הדרישות המקומיות יהיו ההנחיות שלפיהן חברת סלבריטי קרוזס תפעל. הפרוטוקולים מתעדכנים באופן שוטף, ככל שמידע חדש מתקבל. על האורחים לוודא את ההנחיות והדרישות העדכניות ביותר לפני היציאה להפלגה.

אנא וודאו גם מהן הדרישות של המדינה ממנה יוצאת ההפלגה וכן מהן הדרישות של סלבריטי קרוזס, היות וייתכן ויש הבדלים ביניהן. המידע מתעדכן באופן שוטף. כמו כן, האורחים יקבלו עדכונים על שינויים במצב באמצעות הודעות אי-מייל, ולכן יש לוודא, כי כתובת המייל שלכם מעודכנת בחשבון האורחים שלכם.

לצפייה בפרוטוקולים המפורטים של נמל היציאה שלכם, אנא לחצו כאן

בדיקות
לפני העלייה לאונייה, על כל האורחים להשלים את השאלון הרפואי וכן ילדים שאינם מחוסנים, יידרשו לבצע בדיקה ללא תשלום בטרמינל. במספר נמלי מוצא, ייתכן ותידרש בדיקה מכלל האורחים, ללא קשר לסטטוס ההתחסנות. בדיקה נוספת ללא תשלום, תתבצע על האונייה, אם היא נדרשת לצורך חזרה לנמל המוצא, או לצורך חזרה הביתה. יש להתעדכן לגבי ההנחיות והדרישות העדכניות ביותר לפני היציאה להפלגה.

כל האורחים המחוסנים באונייה חייבים להציג תוצאת בדיקת COVID-19 שלילית של בדיקת PCR או אנטיגן, שנעשתה עד יומיים לפני מועד ההפלגה. כמו כן עליהם להשלים שאלון רפואי לפני ההפלגה.

ילדים שאינם מחוסנים בגילאי שנתיים עד 11, יידרשו להציג תוצאת בדיקת COVID-19 שלילית של בדיקת PCR בלבד, שנעשתה עד שלושה לפני מועד ההפלגה. בנוסף, הם יידרשו לעבור בדיקת אנטיגן נוספת בנמל, לפני העלייה לאונייה.

עפ"י המלצת ה-CDC, אורחים שאינם מחוסנים, לא יוכלו להיבדק פעמיים באותו היום, מחשש לפגיעה באמינות תוצאות הבדיקות, ולכן אין אפשרות לבצע את בדיקת ה-COVID-19 הדרושה להפלגה ביום העלייה לאונייה.

אורחים שצריכים לעשות בדיקת COVID-19 לצורך החזרה הביתה, יוכלו לעשות זאת בתשלום נוסף על סיפון האונייה.
חיסונים
כל הצוות והאורחים המורשים להתחסן, חייבים להיות מחוסנים באופן מלא, לפחות 14 יום לפני מועד ההפלגה. חיסוני בוסטר כנגד COVID-19 אינם דרושים על מנת להפליג עם סלבריטי קרוזס.

לתשומת ליבכם: הוכחת ההתחסנות תהיה מתועדת למניעת זיופים. שימוש לא חוקי במסמכים רשמיים הינו עבירה והוא ידווח לגורמים הרשמיים.
אוויר נקי, מסונן ב-100%
מערכת HVAC לסינון אוויר מספקת אוויר נקי, מסונן ב-100% באופן שוטף לכל האזורים באונייה. אתם יכולים לנשום לרווחה בידיעה שהמערכת המתקדמת יוצרות שכבות הגנה, המונעים כמעט לחלוטין מהחלקיקים האירוסוליים לנוע בין האוזרים השונים באונייה.
בזמן שאתם על סיפון האונייה
ההפלגות מתקיימות עם תפוסת אורחים נמוכה, כך שיש יותר מקום – כלומר יותר יוקרה. הפרוטוקולים של סלבריטי קרוזס בנושאי הניקיון והחיטוי והמרכז הרפואי המשודרג קובעים סטנדרטים חדשים בתעשיית התיירות.
בזמן שאתם בחוף
הביטחון שלהם הנמלי העגינה הוא בראש סדר העדיפויות של סלבריטי קרוזס. מומלץ מאוד להזמין סיורי חוף של חברת השייט, כי הם פועלים בהתאם לאותם פרוטוקולים הקיימים על האונייה. הסיורים נבחרו בקפידה ורובם מתקיימים באוויר הפתוח, כמו כן תהיו עם הקבוצה שלכם בכל עת. האוטובוסים יהיו בתפוסה מופחתת והם יחוטאו באופן תדיר. אנא קחו בחשבון, שהתנאים ביעדי העגינה עלולים להשתנות, וייתכן והירדה לחוף תהיה ארך ורק במסגרת סיור חוף של חברת השייט. זה יעזור לכם להישאר בריאים ובטוחים לאורך החופשה.
עזרה רפואית 24/7
המתקנים הרפואיים המתקדמים באוניות משודרגים יותר מאשר אי פעם, עם יותר רופאים ואחיות בכל אונייה וציוד משוכלל וחדיש. ובמקרה חשד להידבקות ב- COVID-19, האונייה כבר ערוכה לביצוע הערכות רפואיות, בדיקות מהירות, טיפול יותר קריטי וחזרה מהירה ובטוחה הביתה.
חזרה בטוחה הביתה
חברת סלבריטי קרוזס נמצאת איתכם בכל שלב, לא משנה איפה בעולם אתם מפליגים איתה. במידה וקיבלתם תוצאה חיובית ל-COVID-19 במהלך ההפלגה, סלבריטי קרוזס תישא בעלויות של הטיפול על האונייה, בעלויות של הבידוד היבשתי וכן תדאג לטיסה פרטית חזרה הביתה עבורכם ועבור מי שנסעו איתכם, במידה ויהיה צורך*.
* עדכון אחרון בתאריך 20.9.2021. כפוף לשינויים בכל עת. סלבריטי קרוזס תישא בעלויות המגורים בתקופת הבידוד ושל הטיסה הפרטית חזרה הביתה עבור אורחים שעמדו בכל הקריטריונים המופיעים בפרוטוקולים בנושא COVID-19 של סלבריטי קרוזס וקבוצת רויאל קריביאן, שהיו קיימים במועד ההפלגה. מידע נוסף, זמין באתר הבינלאומי של חברת השייט וכן על גבי כרטיס ההפלגה שלכם. משמעות "מי אלו שנוסעים איתכם" (Travel Party) פירושה – בני משפחתכם, המתגוררים איתכם באותו הבית, ו/או מי שלן איתכם באותו החדר במהלך ההפלגה. אורחים שנמצאים חיוביים ל-COVID-19 בהפלגות של ה-Celebrity Apex מאתונה, ישהו בבידוד מקומי לפני החזרה הביתה.

למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם