למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם

יעדים

חופשות שחוצות את גבולות הדמיון

חופשות שחוצות את גבולות הדמיון

התכוננו למסע ימי מושלם שייקח אתכם למקומות חדשים, מופלאים ובלתי מוכרים. היעדים של סלבריטי קרוזס מאפשרים לכם לחקור את כל שבע היבשות; יותר מ-300 יעדים ב-79 מדינות; ממקומות מקסימים ומלאי היסטריה כמו מרסיי, צרפת - ועד התרבות העשירה של אסיה, היופי הפראי של אלסקה, והחופים החלומיים של דרום האוקיינוס השקט. חברת סלבריטי קרוזס תרחיב את האופקים שלכם – המסע שלכם יכול להתחיל עכשיו:

יש הרבה יותר דרכים לחוות את העולם מאשר רק להביט בו. תוכלו לצלול לתוכו, לטפס עליו, להתענג על הטעמים שלו ולהכיר את האנשים החיים בו. עם סלבריטי קרוזס תחוו את מסע חייכם באופן המיטבי, עם יותר עגינות למשך לילה, סיורי חוף ייחודיים, הרפתקאות קולינריות וחבילות טיולים בנות מספר לילות - ועם שפע כזה של יעדי עגינה תוכלו לחקור את העולם לעומק. כל שנותר לכם הוא לבחור את יעד ההפלגה הבא שלכם, ולהתחיל לתכנן את הטיול.

אחת התחושות המדהימות והייחודיות ביותר העולות במהלך טיול ברחבי העולם, היא התחושה כי גם הציפיות הגבוהות ביותר שלכם מחווירות לעומת מה שניצב לנגד עיניכם. נופים מרהיבים, אתרים צבעוניים, מלאי טעמים ותרבויות היכולות לפעמים לשנות את תפיסת עולמכם ואף להיכנס אל תוך נשמתכם. סלבריטי קרוזס פותחת בפניכם את העולם, בדרכים שאפילו לא חלמתם עליהן:

אוסטרליה וניו-זילנד

איי הבהאמה

אירופה

אלסקה

אסיה

ברמודה

גלאפגוס

דרום אמריקה

האיים הקאריביים

הוואיי

החוף המערבי של ארה"ב וקנדה

הפלגה טרנס-אטלנטית

הפלגה טרנס-פסיפית

ים תיכון

קנדה וניו-אינגלנד

תעלת פנמה

למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם

לפרטים נוספים